Age of Warring Empire

Age of Warring Empire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,132
  • DOSYA BOYUTU 34.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Silent Ocean

Age of Warring Empire kaliteli bir strateji oyunudur

Age of Warring Empire multiplayer altyapısı ile öne çıkan MMO tadında bir strateji oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Age of Warring Empire kendine has bir dünyaya sahiptir. Mitolojik öğelerle süslenmiş bu sihirli dünyada yükselen imparatorluklar ve güçlü kahramanlar kıyasıya savaşmakta. Bu sihirli dünyanın kaderinin parmak uçlarımızda olduğu Age of Warring Empire'da kendi imparatorluğumuzu kurarak ordularımızı yaratıyoruz ve özel kahramanlarımızı yetiştiriyoruz. Binlerce gerçek oyuncuyla savaşarak imparatorluğumuzu genişletebilmenin yanında diplomatif ittifaklar yapabiliyor ve yeni arkadaşlar kazanabiliyoruz.

Kaynak toplama, ürettiğiniz binaları ve savunma sistemlerini geliştirme, orduları ve birlikleri güçlendirme gibi klasik strateji yapısının hakim olduğu Age of Warring Empire'da kendi kahramanımızı savaşları kazandıkça geliştirebilmekte, ordularımıza öncülük etmelerini sağlayabilmekteyiz. Oyunda yer alan kahramanlar Robin Hood, Akhilleus, Jan Dark gibi gerçek tarihi kahramanlardır.

Age of Warring Empire'da rakiplerimizle savaşlarımız canlandırılmakta, kahramanların savaşları oyuncu tarafından izlenebilmektedir. Topladığımız kaynaklar sayesinde güçlü silahlar ve zırhlar yaratabiliyoruz. Ayrıca gemler aracılığıyla bu ekipmanları daha da güçlendirebilmemiz mümkün.

Not: Oyunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekmektedir.