Agung's Hidden Revealer

Agung's Hidden Revealer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 357
  • DOSYA BOYUTU 0.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rexsonic Technologie

Agung's Hidden Revealer ile bilgisayarınızdaki gizli dosyaları tespit edebilirsiniz

Agung's Hidden Revealer bilgisayarımızdaki gizli dosyaları tarayıp bulmamıza yardımcı olan kullanışlı bir gizli dosya bulma programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir program olan Agung's Hidden Revealer sayesinde teker teker dosya ve klasörleri dosya gezgini üzerinden dolaşmadan gizli dosya bulma işlemini gerçekleştirebiliyoruz. Program bilgisayarınıza bağlı bütün sabit diskleri, çıkarılabilir diskleri veya optik diskleri tarayabildiği gibi belirleyeceğiniz klasörleri de tarayabilmekte ve bulunan gizli dosyaları size listeleyebilmekte.

Agung's Hidden Revealer özellikle bilgisayarımız virüs gibi kötü amaçlı yazılımların saldırısına uğradığında etkili olmakta. Virüslerin gizlediği dosyalar genelde normal yöntemlerle tespit edilememekte. Bu gizli dosyaları temizleyemediğimizde ise virüsler kendilerini tekrar kopyalayabiliyor ve görünen dosyalarını silsek bile tekrar bilgisayarımızda ortaya çıkabiliyorlar. Agung's Hidden Revealer bize bu gizli dosyaları bulma ve dosya özniteliklerini (Salt okunur, gizli) değiştirme imkanı sağlıyor.

Taşınabilir bir program olan Agung's Hidden Revealer kurulum gerektirmiyor ve USB belleğinizi kopyaladığınızda USB belleğiniz üzerinden çalışabiliyor.