Air Explorer

Air Explorer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 163
  • DOSYA BOYUTU 0.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Air Explorer

Air Explorer, farklı bulut depolama servislerini tek bir merkezden yönetmenizi sağlayan, bu servisler arasında dosya transferi yapabileceğiniz ve dosya paylaşımı imkanı sunan ücretsiz ve yararlı bir program.

Air Explorer, farklı bulut depolama servislerini kullanan ve bu servisler arasında kolayca dosya transferi yapmak ve tüm servisleri tek bir yerden yönetmek isteyenler için geliştirilen son derece yararlı bir yönetim programı.

Dropbox, Google Drive, Box vb. gibi popüler bulut depolama servislerini hepimiz kullanıyoruz. Fakat bu servislere ayrı ayrı ulaşmak hem zaman alabiliyor hem de uğraştırıyor. Son zamanlarda oldukça popüler hale gelen bulut depolama servis yönetim programlarından bir tanesi olan Air Explorer'da tüm bulut depolama servislerini tek bir yerden yönetmenizi sağlıyor.

Farklı bulut depolama servislerinde bulunan dosyalarınızı kendi aralarında direkt olarak kopyala yapıştır yapmanızı sağlayan program, aynı zamanda dosya paylaşımları yapmanıza da imkan veriyor.

Tek bir arama ile tüm bulut depolama hesaplarınızda yer ala dosyaları tarayabilir ve istediğiniz dosyaları bulabilirsiniz.

Kullanımı kolay bir program olan Air Explorer'ın en güzel özelliklerinden bir tanesi sürükle bırak. Çok basit bir özellik olmasına rağmen sürükle bırak neredeyse tüm programlarda olması gereken bir özellik.

Ücretsiz kullanabilmek adına farklı bulut depolama servisleri kullanıyorsanız yada farklı amaçlar uğruna farklı bulut depolama servisleri kullanıyorsanız fakat tüm hesaplarınızı tek bir yerden kontrol etmek istiyorsanız Air Explorer'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.