A.I.type Keyboard Free

A.I.type Keyboard Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 607
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici A.I.type

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu alternatif klavye uygulaması sayesinde daha kolay iletişim sağlayabileceksiniz.

A.I.type Keyboard Free uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir alternatif klavye uygulaması ve her ne kadar kelime önerme özelliği sadece on dört gün boyunca çalışsa da diğer özellikleri sınırsız olarak kullanılabiliyor. Android'in standart klavye uygulamasından sıkılan kullanıcıların deneyebilecekleri uygulama, en kolay yoldan yazı yazmak isteyenler için oldukça güzel özellikler sunuyor.

Uygulamayı kullandıkça yazdıklarınızı tahmin etmeye başlaması sayesinde daha da hızlı yazabiliyor ve yanlış yazdıklarınızın otomatik olarak düzeltilmesini sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda tema desteğine de sahip olması sayesinde klavyenin görünümünü istediğiniz gibi değiştirebiliyor, keyfinize uygun hale getirebiliyorsunuz.

İleri alma, geri alma, kopyalama ve yapıştırma gibi özellikleri destekleyen uygulama sayesinde sık sık yazı yazanlar ve mobil cihazlarından iş yapanlar da oldukça rahat edeceklerdir. Türkçe de dahil olmak üzere otuzdan fazla dili desteklediği için yabancı yazışmalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer kelime önerme ve tahmin etme özelliğini 14 günden daha uzun süre kullanmak isterseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak tam sürüme geçebilir ve böylece tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Uygulamanın performanslı çalışması ve aynı zamanda herhangi bir reklam barındırmaması da artı özelliklerinden bir tanesi.