AKINSOFT İmsakiye 2013

AKINSOFT İmsakiye 2013

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 163
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AKINSOFT

AKINSOFT İmsakiye 2013, Android cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz 2013 yılı için hazırlanmış imsakiye uygulamasıdır.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından sunulan veriler doğrultusunda hazırlanmış olan AKINSOFT İmsakiye 2013 adlı uygulama tüm müslümanların Ramazan ayı boyunca en büyük yardımcılarından biri olacaktır.

Uygulamanın şık ve sade kullanıcı arayüzü üzerinde seçmiş olduğunuz ilin o güne ait imsak, güneş, öğle, ikindi, akşam ve yatsı vakitlerini görüntüleyebilirsiniz.

Bulunduğunuz ili uygulama üzerinde yer alan iller listesinden seçebilir ve istediğiniz zaman diğer illerin sahur ve iftar saatlerine yine seçim yaparak ulaşabilirsiniz.

İçerisinde bulunduğunuz güne ait namaz vakitlerini görüntülemenin dışında, isterseniz tüm imsakiyeyi de görüntüleme şansına sahipsiniz.

Tüm bunların dışında iftar ve sahur vakitlerinde ezan okuma özelliğine sahip olan uygulama ile isterseniz alarm da kurabilirsiniz.

Türkiye'nin önde gelen yazılım firmalarından biri olan AKINSOFT tarafından geliştirilen bir yazılım olan AKINSOFT İmsakiye 2013'ü Ramazan ayı boyunca cep telefonlarınız üzerinde bulundurmanızı öneririm.