Alarmy

Alarmy

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,078
  • DOSYA BOYUTU 6.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Delight Room

Alarmy, uyuyabilirsen uyu sloganıyla Android uygulama marketi üzerindeki en iddialı ve etkileyici alarm uygulamalarından bir tanesidir.

Alarmy, sabahları uyanırken sizi hem sinir edecek hem de kesinlikle uyanmanızı sağlayacak türden bir Android alarm uygulamasıdır. Ücretli ve ücretsiz versiyonlara sahip olan uygulamanın uygulama marketi üzerindeki sloganı ise oldukça iddialı: ''Uyu uyuyabilirsen''.

Diğer gördüğünüz yada kullandığınız alarm uygulamalarını bir kenara koyun çünkü Alarmy çok daha farklı ve etkileyici diyebilirim. İlk olarak uygulamayı ücretsiz olarak indirerek Android cihazlarınıza kurmalısınız. Daha sonra uygulamayı açarak evinizin içerisinde bir odayı kayıt etmelisiniz. Kaydedeğiniz yer oldukça önemli. Çünkü uygulama ile kurduğunuz alarmlar çalmaya başladığında kaydetmiş olduğunuz odaya gelmeden susmuyor. Ayrıca sadece oda değil aynı zamanda odanın içerisinde bir eşya resmini çekerek kaydetmelisiniz. Sabahları alarm çaldığında kaydettiğiniz eşyanın resmini çekerek alarmı susturabilirsiniz.

Zor uyananlar yada alarm ile uyanamayanlar için farklı ve yaratıcı bir çözüm olan Alarmy'i kesinlikle denemelisiniz. Ben sabahları çok zor uyandığım için hemen Android telefonuma yükledim fakat ilk denemelerimde resim çekmem gerektiğini biraz zor algıladığım için kapatmakta zorluk yaşadım. Ayrıca sinirli ve gergin uyanıyorsanız uygulama sizin için zararlı olabilir. Çünkü alarm çaldıgında kaydetmiş olduğunuz odadaki eşyanın fotoğrafını çekmekten başka çözümünüz yok.

En iddialı olmasına rağmen en sinir bozucu alarm uygulamalarından da biri olmayı başaran Alarmy'i zorunlu veya kesin kalkmanız gereken saatlere kurarak kullanmanızı tavsiye ederim. Sinir bozmasına rağmen aynı zamanda uyandıktan sonra yüzünüzde gülümsemeye sebep olan Alarmy uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz ücretli sürümünü de satın alabilirsiniz.