ALO APK

ALO APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,680
  • DOSYA BOYUTU 23.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ALO

ALO (APK) uygulaması ile Android cihazlarınızdan video sohbetleri başlatabiliyor ve kendinize yeni arkadaşlar bulabiliyorsunuz.

ALO (APK) uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir görüntülü sohbet ve arkadaş bulma uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak kullanılabilen ve böylece dünyanın her yanından dostlar edinmenize yardımcı olan uygulama, beğenmediğiniz sohbetlerde bulunanları da kolayca atlatarak yeni kişilere geçiş yapmanız için gereken butonlara sahip.

ALO Görüntülü Sohbet Uygulaması APK İndir Android

Uygulama bir nevi Tinder mantığıyla çalışıyor ve karşınıza çıkan rastgele kişilerle hemen görüşmeye başlıyor, eğer o kişiyi beğenmezseniz sayfadan sürükleyerek bir sonrakine geçebiliyorsunuz. Bu aşamada hem sadece sesle hem de videolu olarak sohbet gerçekleştirebildiğiniz için nasıl bir muhabbeti devam ettireceğiniz de size kalmış diyebilirim.

Rastgele konuşmak istemeyen ve uygulamadan bir arkadaş edinmeyi başaranlar ise karşıdaki kişiye direkt arama kodlarını göndererek devamlı olarak aynı kişiye ulaşabiliyorlar. Böylelikle arkadaşlıklarınızı sürdürmek ve aynı kişilere ulaşmak için sürekli rastgele kişiler arasında dolanmanıza da gerek kalmıyor.

Video sohbetleriniz esnasında ekran üzerinde çizimler yapabilmeniz de mümkün ve böylece daha renkli bir görüşme deneyimi elde edebiliyorsunuz. Çiçekler, kalpler yahut aklınıza gelebilecek herhangi bir şey ekran üzerinde renklerle çizilebiliyor. Biraz daha eğlence temelli sohbetler arayanlar bu özellikten ziyadesiyle faydalanacaklardır.

Sohbet için aradığınız kişilerin genel profilini seçme opsiyonunu da size sunan ALO, ilgi alanları, bölge, cinsiyet, yaş ve dil üzerinden filtreleme yaparak kendinize uygun insanları tespit etmenize müsaade ediyor. Yeni ve etkili bir arkadaş bulma yahut sohbet uygulaması arayanların denemeden geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.