ALSong

ALSong

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,807
  • DOSYA BOYUTU 10.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ESTsoft

ALSong sevdiğiniz şarkıları dinlerken sözlerini de bularak görmenizi sağlayan ücretsiz bir müzik oynatıcıdır.

ALSong müzik oynatıcı ile sevdiğiniz şarkıları dinlerken sözlerini de görebileceksiniz. ALSong başka bir eklentiye gerek duymadan şarkı sözlerini oynatıcısında gösteren tamamen ücretsiz bir programdır. Sözler şarkıyla beraber ekranda satır satır akar ve program size şarkının sözlerini doğru zamanlamayla gösterir. Program şarkı sözlerini düzenlemenize, 1 milyondan fazla senkronize edilmiş şarkı sözüne ücretsiz ulaşmanıza ve tekrar senkronize etmenize izin verir. Program şarkıları yavaşlatmanızı sağlayarak ana dilinizde olmayan yabancı şarkıları daha iyi anlamanız için de bir özelliğe sahip. Dilerseniz şarkı sözlerini bilgisayarınıza kaydetmeniz mümkün.

ALSong Player ile  MP3, MPGA (MPEG Audio Stream), OGG vorbis, WAV, WMA (Windows Media Audio), APE (Monkey's Audio), FLAC (Free Lossless Audio Codec), CDA (Audio CDs), S3M (Scream Tracker), MOD (Sound Tracker), ASF (Advanced Streaming Format), ASL (ALSong Playlist), M3U, PLS formatlarındaki müzik dosyalarını yönetebilirsiniz. Program web radyosuyla online yayınları dinlemenizi sağlıyor. Etiket yönetimiyle müzik listelerinizi etiketleyerek yönetmeniz mümkün hale geliyor. 

ALSong Player'ın görünümü ve rengi değiştirilerek kişiselleştirilebiliyor. 10 bandlık bir equalizer'a sahip program özellikle şarkı sözlerini görmek isteyen kullanıcılar için doğru bir tercih.