MP4 Player

MP4 Player

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 226,013
  • DOSYA BOYUTU 23.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tomabo

MP4 Player, bilgisayarınız üzerinde bulunan MP4, FLV ve WEBM uzantılı video dosyalarını izleyebileceğiniz güçlü bir MP4 oynatıcıdır.

MP4 Player, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan MP4, FLV ve WEBM uzantılı video dosyalarını oynatabilecekleri veya isterlerse internet üzerinde yer alan video dosyalarını bağlantı adresleri yardımıyla izleyebilecekleri oldukça güçlü bir medya oynatıcıdır.

Oldukça modern ve kolay kullanımlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla video dosyalarınızı seçerek doğrudan çalma listesi üzerine atabilir ve videolarınızı istediğiniz zaman kolayca izlemeye başlayabilirsiniz. Bu noktada programın tek eksik kaldığı nokta yeterince medya formatını desteklemiyor olması diyebiliriz.

Çalma listesi üzerinde yer alan tüm videolara ait küçük önizleme resimlerini görüntüleyebilir ve oynatmak istediğiniz videoları küçük önizleme resimleri yardımıyla seçerek izlemeye başlayabilirsiniz.

Klasik medya oynatıcılar üzerinde yer alan tüm özelliklere sahip olan MP4 Player, ayrıca kullanıcılara yakınlaştırma özelliğini de sunmaktadır.

Videoları izlediğiniz sırada vidoe ekranı üzerine sağ klik tıklayarak kullanabileceğiniz ekstra özellikleri ve araçları görebileceğiniz program, bu yönüyle oldukça kullanışlıdır.

Yine MP4 Player üzerinde yer alan güzel bir özellik sayesinde, izlediğiniz videolara ait çalma listesi sona erdiğinde isterseniz bilgisayarınızı otomatik olarak kapanması için ayarlayabilirsiniz.

Oldukça güçlü bir program olmasına karşın desteklediği medya formatlarının sınırlı olması programı rakiplerine karşı bir adım geride bırakıyor ama yine de alternatif bir MP4 oynatıcı arayanların MP4 Player'ı mutlaka denemelerini öneririm.