AltaPixShare

AltaPixShare

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 676
  • DOSYA BOYUTU 1.14 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stefano Tommesani

AltaPixShare fotoğraflarınızın boyutunu düzenleyebileceğiniz ve fotoğraflarınıza farklı efektler uygulayabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

AltaPixShare dijital fotoğraflarınızı ve resimlerinizi yeniden boyutlandırırken onlara farklı efektler ekleyebilmeniz için geliştirilen başarılı bir uygulamadır.

Özellikle dijital fotoğraf makinenizle çektiğiniz resim dosyalarını arkadaşınıza göndermek istediğiniz zaman, resimlerin boyutlarından dolayı kaybettiğiniz zamanı düşündüğünüzde AltaPixShare gibi bir program gerçekten işinize yarayabilir.

Tek yapmanız resimlerinizi sürükle bırak yardımıyla program içerisine aktarmak ve ardından üst menüde bulunan Full, Medium, Small butonlarıyla resimlerin boyutlarını düzenledikten sonra kaydetmek.

Full: Resmin orijinal boyutunu, Medium: Genişliğin ve yüksekliğin yarı yarıya indirilmiş boyutunu, Small: Genişliğin ve yüksekliğin çeyreğe indirilmiş boyutunu temsil etmektedir.

Ayrıca program içerisinde bulunan efektler ve geometrik efektler yardımıyla resimlerinize farklı bir hava katabilirsiniz.

Sade ve şık bir arayüze sahip olan AltaPixShare'in kullanımı da çok ama çok kolaydır. Her seviyeden bilgisayar kullanıcısının kolaylıkla kullanabileceği AltaPixShare'i denemenizi tavsiye ederim.