AMD Radeon Crimson ReLive

AMD Radeon Crimson ReLive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,412
  • DOSYA BOYUTU 55.99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AMD

AMD Radeon Crimson ReLive, AMD ekran kartı sürücüsü ve oyun videosu kaydetme yazılımıdır

AMD Radeon Crimson ReLive eğer bir AMD Radeon ekran kartı kullanıyorsanız ekran kartınızı en yüksek performansla kullanmanıza yardımcı olacak yazılım.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu AMD ekran kartı sürücüsü, ekran kartınızın oyunlarda verimli çalışabilmesi için gerekli olan yazılımsal desteği sunuyor. AMD ekran kartınızı bilgisayarınıza monte ettiğinizde bu yazılım sürücülerini yüklemediyseniz oyunlar çalışmayabiliyor ya da çalışsalar bile düşük kare hızı elde edebiliyorsunuz. 

AMD Radeon Crimson ReLive sadece AMD ekran kartı driver dosyalarını içermiyor. Bu yazılımlar birlikte oyun videosu kaydetme ve oyun yayını yapma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyorsunuz. AMD Radeon Crimson ReLive'in diğer oyun videosu kaydetme yazılımlarından farkı ise ekran kartınızın donanımsal gücünü tam olarka kullanarak video kaydı sırasında performans düşüşünü minimuma indirmesi. AMD Radeon Crimson ReLive ile video kaydederken performansınız sadece yüzde 3-4 civarında düşüyor. Bu da genel olarak gözle görülen bir fark yaşamayacağınız anlamına geliyor.

AMD Radeon Crimson ReLive ile birtlikte gelen bir diğer yeni özellik Radeon Chill özelliği. Bu özellik fare imlecini oyunlarda yavaş hareket ettirdiğinizde kare hızının düşürülmesini, hızlı hareket ettirdiğinizde ise otomatik olarak artırılmasını sağlıyor. Bu sayede güç tasarrufu yapılabiliyor. Eğer dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız bu özellik batarya ömrü açısından işinize yarayabilmekte.