Nvidia GeForce Notebook Driver

Nvidia GeForce Notebook Driver

kullanıcı

Nvidia GeForce Notebook Driver ile dizüstü bilgisayarınızın ekran kartını en yüksek performans ile kullanabilirsiniz

Nvidia GeForce Notebook Driver eğer bir dizüstü bilgisayar sahibiyseniz ve dizüstü bilgisayarınız Nvidia marka bir ekran kartı kullanıyorsa bilgisayarınıza yüklemeniz gereken bir ekran kartı sürücüsüdür.

Dizüstü bilgisayarlar genel olarak dahili bir grafik işlemcisiyle gelir. Intel veya AMD işlemciler içerisinde gömülü olarak gelen bu ekran kartları günlük uygulamalarda ve video seyretme gibi işlemlerde yeterli performansı verirler ve düşük pil tüketimiyle dizüstü bilgisayarınızın şarjının daha uzun gitmesini sağlarlar. Fakat iş oyun oynamaya ve render almaya gelince dizüstü bilgisayarınız üzerindeki dahili ekran kartı işinizi görmeyebilir. Bu tür uygulamalarda dizüstü bilgisayarınızda yer alan Nvdia marka ekran kartına geçiş yapmanız gerekir.

Nvidia GeForce Notebook Driver, Nvidia ekran kartınızı dizüstü bilgisayarınızda kullanabilmenize ve ekran kartınızdan maksimum verim almanıza imkan tanıyan bir donanım sürücüsü. Ekran kartınızın en güncel sürücüsünü bilgisayarınıza yükleyerek oyunlarda, video seyretmede ve diğer uygulamalarda yaşadığınız problemleri çözebilir, en yüksek performansı yakalayabilirsiniz.