Amond The Dead Ones

Amond The Dead Ones

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 107
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Nicky Lee

Zombilerle savaşmaya hazır olun.

Mobil platformda simülasyon oyunları arasında yer alan Amond The Dead Ones, oyuncuları zombilerle dolu bir dünyaya götürüyor.

Oldukça korkutucu ve ürkütücü bir atmosfere sahip olan Amond The Dead Ones, Android oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunuldu. Gerçekçi grafiklere sahip olan yapım, günümüzün en çok kullanılan oyun motoru olan Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirildi.

Şehri ele geçiren zombilerle savaşacağımız oyunda, bizleri gece ve gündüz döngüsü karşılıyor olacak. Geceleri daha tehlikeli olan şehirde, hayatta kalmaya çalışacak ve zombileri geldikleri yerlere geri göndermeye çalışacağız. Çeşitli silahlarında yer aldığı mobil oyunda, kan ve şiddet sık sık karşımıza çıkacak.

Yepyeni içeriklere sahip olan yapımda, zombiler için tuzaklar kuracak ve onları gafil avlamanın yollarını arayacağız. Bizden başka kimsenin yer almadığı oyunda, zombilerin hedefi sadece biz olacağız. Cephanemizi düzenli kullanarak zombileri etkisiz hale getirecek ve bu şehri yeniden yaşanılabilir bir alana dönüştüreceğiz. Yeni karakter modellerine de yer verilen yapım, oyun severlere ücretsiz olarak sunulmuştur. Dileyen oyuncular Android cihazlarında zombiler ile savaşabilirler.