Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,934
  • DOSYA BOYUTU 4.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Anadolu Hayat Emeklilik A.S.

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube uygulaması ile bireysel emeklilik ve hayat sigortanıza ilişkin tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Anadolu Hayat Emeklilik Mobil Şube, bireysel emeklilik ve hayat sigortanıza ilişkin tüm bilgilerinize Android telefon veya tabletinizden ulaşma kolaylığı sunuyor. TC Kimlik numaranız, müşteri numaranız veya internet şifrenizle giriş yaparak kullanabileceğiniz mobil şube uygulamasıyla yeriniz kalkmadan, telefon görüşmesi yapmadan tüm ürünlerinize kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Anadolu Hayat Emeklilik’in bireysel müşterilerine sunduğu mobil şube uygulaması hem arayüz hem de içerik olarak oldukça başarılı. Mobil şubeye giriş yaptığınız vakit ne kadar birikim yaptığınızı, emekliliğinize ne kadar kaldığını, ne kadar devlet katkısı aldığınızı görebiliyor; detaylara indiğinizde katkı payı ödemelerinizin ve devlet katkılarınızın tutarına ay bazında bakabiliyor, ne kadar süre sisteme kayıtlı olduğunuzu ve aylık ne kadar katkı payı ödediğinizi görebiliyorsunuz. Ayrıca emekliliğinizde daha fazla birikiminizin olması için öneriler alıyorsunuz. Tabii ki hayat sigortanızın poliçe ve teminat bilgilerine de ulaşabiliyorsunuz. Poliçeniz ne zaman başlamış, yıllık prim tutarınız ne kadar, başınıza bir şey gelmesi durumunda sevdikleriniz ne kadar alacak? gibi bilgilere poliçe detaylarınızdan ulaşabiliyorsunuz.