Ancient Warfare 3

Ancient Warfare 3

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 328
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici jannik-nickel

Ancient Warfare 3'te stratejik savaşlar yapabilir, ya da kendi savaşlarınızı yaratabilirsiniz

Ancient Warfare 3 bir strateji oyunu gibi oynanan; fakat kendi savaş senaryolarınızı da yaratmanıza imkan tanıyan sandbox türünde bir savaş simülasyonu oyunu.

Ancient Warfare 3, çok ilginç elementleri bir araya getirebileceğiniz bir siülasyon oyunu. Oyunda birçok farklı oyun modu bulunmakta. Deathmatch, Reach Point, Conquest, King of the Hill, zombi modu gibi klasik oyun modlarının yanısıra bu modlara bağlı kalmak istemezseniz oyundaki savaş editörünü kullanarak kendi savaşlarınızı tasarlayabilmektesiniz. Savaş alanında nelerin yer alacağı, hangi birimlerden kaç sayıda olacağı gibi değerleri değiştirebilir, tuzakları, kaleleri, birimleri dilediğiniz yere dilediğiniz sayıda yerleştirebilirsiniz. Sonrasında ise savaşı izleyebiliyor veya savaşa katılabiliyorsunuz.

Ancient Warfare 3 oynanış anlamında da oyunculara geniş seçenekler sunuyor. Oyunu dilerseniz klasik bir strateji oyunu gibi kuşbakışı veya izometrik kamera açısıyla oynayabilmektesiniz. Bunun yanında bir FPS oyunu gibi birinci şahıs kamera açısıyla, bir TPS oyunu gibi 3. şahıs kamera açısıyla aksiyonun içine dalabiliyorsunuz. Ancient Warfare 3'de savaş alanına ateşli silahlar kullanan piyadeler, kılıç kalkan gibi silahlar kullanan Orta Çağ askerleri ya da atlı süvariler yerleştirebilmekte ve aynı anda savaştırabilmektesiniz. Oyundaki her yapı parçalanıp yıkılabiliyor, askerlerin kaleleri ve kuleleri yıkmasını izlemek oldukça eğlenceli.

Ancient Warfare 3 basit grafiklere sahip olsa da detaylı fizik hesaplamaları ve sunduğu özgürlük ile bolca eğlence sunmakta. Ancient Warfare 3'ün minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2.5 GHz 4 çekirdekli işlemci

- 1 GB RAM

- DirectX 11

- 1500 MB boş depolama alanı