Android Intercom

Android Intercom

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,093
  • DOSYA BOYUTU 1.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yerrampe

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz telsiz niteliğinde bir uygulamadır.

Android Intercom, yakın alandaki arkadaşlarınızla ya da ailenizle haberleşmeye yarayan faydalı bir uygulamadır. Tek bir kişiyle haberleşebileceğiniz gibi grup görüşmeler yapmaya da imkan sağlayan bu uygulama aslında bildiğimiz klasik telsizlerin Android cihazlar için uyarlanmış bir hali gibi diyebiliriz.

Android Intercom, özellikle motor kullanıcılarının çok işine yarayacağını düşündüğüm bir uygulama. Bu uygulama ile Intercom sistemi almak ve bir sürü para vermek yerine, sadece kask için uygun bir kulaklık alarak artçı ile motordaki iletişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece motorcular için değil, diğer araçlar ya da diğer bazı spor türlerini yapanlar da kullanabilir. Örneğin kayak, bisiklet, tırmanma ve doğa yürüyüşü gibi birlikte yapılan fakat arada mesafe bulunan sporlarda da iletişim kurmak açısından çok faydalı bir uygulama. Yine inşaat gibi, konser gibi gürültülü ortamlarda da iletişim kurmak için de kullanılabilir.

İnternet gerektirmeyen uygulama yerel iletişim ağı kullanır. Bu sayede de ne faturanıza konuşma olarak yansır ne de İnternet paketinizi kullanır. Bu açıdan çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizin de böyle bir uygulama ihtiyacınız varsa Android Intercom uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ederim.