Animal Face

Animal Face

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 824
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Easy Tiger Apps, LLC.

Animal Face uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınıza hayvan kafaları montajlayabilirsiniz.

Animal Face uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz, böylece fotoğraflarda kendi kafanızın yerine bir hayvan kafası yerleştirebileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Benzer efektlere sahip olan pek çok uygulama olmasına rağmen bu konularda en başarılılardan birisi olduğu için Animal Face'e kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Uygulamada pek çok farklı hayvanın kafası bulunuyor ve bunları kafanızın yerine monte edebiliyorsunuz. Yer alan hayvan kafaları gerçek hayvan fotoğraflarından tutun da çizimlere kadar değişiklik gösteriyor ve böylece kendinize en uygun olanları bulabiliyorsunuz. Kendinize uygulamayı yaptıktan sonra farklı filtreler de uygulayabiliyor ve böylece en güzel görünen sonuçları elde edebiliyorsunuz.

Eğer montajlamaya çalıştığınız hayvan kafası fotoğraftaki konumunuzla uyum göstermezse, uygulamadaki çizim ve silme araçlarını kullanarak daha gerçekçi bir görünüm de elde edebilirsiniz. Tüm düzenlemeler tamamlandıktan sonra arkadaşlarınızla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilir yahut cihazınızın galerisine de kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz maske ve efektleri pek çok kullanıcı için yeterli olacağına inanıyorum fakat daha fazla seçeneğe sahip olmak isterseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini de kullanabilirsiniz. Satın alma ile ulaşabileceğiniz şeyler arasında animasyonlu hayvan başları ve bunları hareketli GIF olarak kaydedebilme opsiyonu da yer alıyor.