VivaVideo APK

VivaVideo APK

kullanıcı

VivaVideo profesyonel video düzenleme uygulaması arayanlara tavsiyemizdir. Ücretsiz video düzenleyici VivaVideo APK olarak indirilebilir.

VivaVideo, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. Kullanımı kolay video düzenleyici ve pro video yapma uygulaması tüm güçlü video düzenleme işlevlerine sahiptir.

VivaVideo APK İndir

Unutulmaz anları akıllı telefonlarınızın ve tabletlerinizin kameraları yardımıyla kaydederek, daha sonrasında kaydetmiş olduğunuz videoları düzenleyerek kendi profesyonel filmlerinizi yaratabilirsiniz.

Videolarınıza ek olarak müzikleri ve diğer videoları eklemenize olanak sağlayan uygulama, içerisinde yer alan dahili media arama aracı sayesinde cihazlarınız üzerinde yer alan içerikleri kolayca bulmanıza olanak sağlar.

Videoları döndürebileceğiniz, kesebileceğiniz, içeri aktarabileceğiniz, video performansını yüzde 200'e kadar artırabileceğiniz ve çok daha fazlasını sizlere sunan VivaVideo, Android cihazlarınız üzerinde video düzenleme konusunda oldukça başarılıdır.

Sonuç olarak ihtiyaç duyduğunuz her türden klasik video düzenleme aracını sizlere sunan VivaVideo, Android cihazları yardımıyla video çekmeyi ve düzenlemeyi seven tüm kullanıcıların ihtiyaç duyacağı türden bir uygulamadır.

  • Profesyonel video düzenleme uygulaması: Fotoğraflar, klipler ve en güzel müziklerle video yapın. TikTok için videolar hazırlayın. Yüksek kaliteli ücretsiz müzikler, geçiş ve efektlerle profesyonel videolar oluşturun.
  • Video düzenleyici: Videoları kesin ve düzenleyin, video montajı yapın, videoyu müzikle birleştirin. Videonuza geçiş efekti ekleyin, hızlandırın veya yavaşlatın.
  • Videoya müzik ekleme: Videoya ücretsiz müzikler ve ses efektlerinden ekleyin. Videoya kendi sesinizi de ekleyebilirsiniz.
  • Video birleştirme: VivaVideo, süper hızlı video birleştirme programıdır, arayüzü basit ve kullanımı kolaydır. Farklı klipleri kolayca bir araya getirebilirsiniz.
  • Video efekt ekleme: Video efektleri ekleyin, müzikli yavaş/hızlı çekim videolar yapın. Videoya filmlerde kullanılan filtreler, efektler ekleyin.
  • YouTube için videoları düzenleyin: Kolayca YouTube vlog'ları, Instagram hikayeleri, TikTok videoları hazırlayın.
  • Dışa aktarın ve paylaşın: Videonuzu 720p, Full HD 1080p ve 4K kalitede dışa aktarın. Özel videolarınızı YouTube, Instagram, TikTok ve diğer sosyal platformlarda paylaşın.

VivaVideo Nedir?

VivaVideo, ücretsiz video düzenleme uygulaması ve müzikli fotoğraf video yapma programıdır. VivaVideo aynı zamanda YouTube, Instagram, TikTok için kullanımı kolay bir video düzenleyici ve video yapma uygulamasıdır. Viva video düzenleyiciyi kullanarak kendi vlog veya eğlenceli videolarınızı yapabilir, video kesme, kırpma, birleştirme, müzik ekleme, çıkartma ekleme, yazı ekleme, geçiş efektleri ekleme, resimden video yapma, şarkılı video yapma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.