Anomaly 2

Anomaly 2

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 428
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 11 bit studios

Anomaly 2 oldukça kaliteli bir strateji oyunudur

Anomaly 2, Anomaly Warzone Earth ile küçümsenmeyecek bir başarı yakalayan 11 Bit Studios'un yayınladığı serinin hit olmaya aday yeni strateji oyunudur.

Oldukça yaygın olan kule savunma türündeki oyunlara farklı ve eğlenceli bir bakış açısı getiren Anomaly 2'de savunan tarafın yerine saldıran tarafı yönetiyoruz ve düşmanımızın savunma kullelerini ve birliklerini ezerek ilerlemeye çalışıyoruz. İlk oyundaki başarılı elementleri koruyan Anomaly 2'de tek kişilik görevlere yeni özellikler eklenirken yaratıcı ve inanılmaz eğlenceli bir çoklu oyuncu modu oyun severlere sunuluyor.

Kule saldırısı oyunu olarak tanımlanabilecek Anomaly 2'nin senaryosu 2018'de dünyanın alien makinalar tarafından istila edilmesinin ardından gerçekleşen olayları konu alıyor. Bu süreçte insanlar neredeyse yok olmanın eşiğine gelmiştir ve hayatta kalabilmek için bir araya toplanmışlardır. Yemek ve malzeme aramak için donuş tundra ormanlarına yönelen insanların macerası ise yeni oyunumuzda işlenen öğedir.

Anomaly 2 oldukça yüksek kaliteye sahip grafiklerle donatılmıştır. Oynanış da akıcı ve pratik olunca oyundan alınan keyif katlanmaktadır. Oyun sırasında birliklerimizi güçlendirebiliyor ve üst seviye mech robotlara dönüştürebiliyoruz. Oyunun çoklu oyuncu modunda ise arkadaşlarımızla karşı8laşarak kule savunması yapan veya saldıran taraflardan birini seçebiliyoruz. Oyunun çoklu oyuncu modunun bu yapısı oldukça eğlenceli olabilmektedir.

Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Anomaly 2 denenmeye değer bir alternatif olacaktır.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz tanıtım videosunu seyredebilirsiniz: