Any Audio Converter

Any Audio Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,607
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AnvSoft

Video dosyalarını ses dosyalarına dönüştürmeye yarayan Any Audio Converter yazılımı aynı zamanda Youtube üzerinden video indirme işlemi de yapabiliyor.

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Any Audio Converter yazılımının temel amacı video dosyalarını ses dosyalarına çevirmekti. Bu bakımdan AVI, MPEG, WMV, MOV, MP4, RM, RMVB, ASF, FLV, MP3, M4A, WMA, WAV, FLAC, OGG, AU, MP2 ve AC3 gibi tüm popüler dosya formatlarını destekleyen yazılım gelişen yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde eklenen özelliklerle birlikte farklı bir yapıya büründü. 

Yazılıma eklenen büyük özelliklerden biri Youtube üzerinden video indirebilme ve indirilen videoyu anında farklı bir formata dönüştürebilme diyebiliriz. Ancak en büyük özellik olarak videolar üzerinde oynama seçeneğini göstermeliyiz. Çünkü bu özellik sayesinde videolarınıza kesme – çıkarma, ekran boyutunu ve ses formatını değiştirme gibi eylemleri yapıp istediğiniz video formatına dönüştürebilirsiniz.

Mobil aygıtlar içinde farklı dönüşümler yapabileceğiniz Any Audio Converter, aynı zamanda toplu dosya formatı değişimine de izin veriyor. Dönüştürmelerden sonra isterseniz bilgisayarınızı da kapatabilen yazılım sürükle bırak yapısında çalışıyor.