Any Audio Grabber

Any Audio Grabber

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,033
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Soft4Boost

Any Audio Grabber, müzik CD'lerini bilgisayarınız üzerine farklı ses formatlarında kaydetmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Any Audio Grabber, bilgisayar kullanıcılarının ellerinde yer alan müzik CD/DVD'leri sabit diskleri üzerine farklı formatlarda kaydedebilmeleri için geliştirilen ücretsiz bir programdır.

Programı bilgisayarınıza indirdikten sonra basit bir kurulum işleminin ardından, Any Audio Grabber'ın modern görünümlü kullanıcı arayüzüyle karşılaşacaksınız. Ardından bilgisayarınıza kaydetmek istediğiniz müzik CD'sini seçerek şarkı listesinin gelmesini beklemelisiniz. Sonrasında dönüştürme işlemleri öncesi hazırlık tamamlanmış olacaktır.

Liste üzerinde yer alan tüm şarkıları program içerisinde yer alan entegre medya oynatıcı sayesinde dinleyebilir ve şarkıların ID3 etiketlerini şarkıcı adı, şarkı adı, albüm gibi bilgileri kolayca düzenleyebilirsiniz.

MP3, AAC, MP2, ADPCM, AMR, M4A, WAV ve OGG gibi bilinen tüm dosya uzantılarını destekleyen program, müzik CD'leriniz içerisinde yer alan tüm şarkıları bu formatlarda bilgisayarınız üzerine kaydetmenize izin verir.

Dönüştürme işlemine başlamadan önce şarkıları bilgisayarınız üzerine hangi kaliteyle kaydedebileceğinize dair yer alan özelleştirilebilir ayarlardan yardım alabilirsiniz. Şarkıları mümkün olan en yüksek kalitede sabit diskiniz üzerine kaydetmek, dosya boyutlarının normalden çok daha büyük olmasına neden olsa da en iyi ses kalitesine sahip olmak istiyorsanız, buna değeceğini bilmelisiniz.

Son olarak dönüştürülecek dosyaların kaydedilmesini istediğiniz klasörü de seçerek dönüştürme işlemine başlayabilirsiniz.

Sonuç olarak Any Audio Grabber, sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü, sistem kaynaklarını düşük miktarlarda kullanması, dönüştürme işlemlerini hızlı bir şekilde tamamlaması ve zengin özelleştirme seçenekleri nedeniyle tüm kullanıcılarımıza tavsiye edebileceğim bir program.