Any DVD Cloner

Any DVD Cloner

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 595
  • DOSYA BOYUTU 5.39 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDSmith

Any DVD Cloner, DVD diskleri kopyalayabileceğiniz, yazdırabileceğiniz ve silebileceğiniz güçlü bir DVD kopyalama aracıdır.

Any DVD Cloner, kullanıcıların ellerinde bulunan DVD filmleri en hızlı ve kolay şekilde kopyalayabilmeleri için tasarlanmış olan güçlü bir DVD kopyalama programıdır.

Oldukça modern ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın ana penceresi üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemlere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

DVD yedekleme aracı sayesinde DVD filmlerinizi bilgisayarınıza veya başka bir DVD disk üzerine yüksek kopyalama hızı ile kopyalayabilir, DVD9'dan DVD5 formatına yüksek kalitede sıkıştırma yapabilir, DVD diskleri doğrudan DVD klasörlerine veya görüntü dosyalarına kopyalayabilir ve DVD kopyalama işlemi gerçekleştiği sırada DVD film önizlemesi yapabilirsiniz.

Bu noktada Any DVD Cloner, DVD filmlerinizi bilgisayarınıza veya diğer DVD diskler üzerine yedeklemek için mükemmel bir çözüm sunmaktadır. Sadece bir kaç tıklamayla favori filmlerinizin yedeğini almanıza yardımcı olacak programı çok seveceğinize eminim.

Sahip olduğunuz orijinal film DVD'lerinin herhangi bir şekilde zarar görmesini engellemek ve arşivinizde temiz bir şekilde yer almasını istiyorsanız, Any DVD Cloner tam ihtiyacınız olan program olabilir.