Any Video Recorder

Any Video Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,666
  • DOSYA BOYUTU 7.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AnvSoft

Any Video Recorder, ekranın belirli bir bölümünün videosunu kaydedebileceğiniz ücretsiz ve kullanışlı bir programdır.

Any Video Recorder, kullanıcıların masaüstünde veya tarayıcıları üzerinde oynatılan videoları kaydetmelerine olanak sağlamak için geliştirilen oldukça kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Oldukça sade ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır. Hızlı ve kolay bir şekilde kiralamış olduğunuz DVD filmlerin videosunu kaydedebilir veya internet üzerinde izlemekte olduğunuz bir videoyu yüksek kalitede bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Aynı zamanda kaydetmek istediğiniz videolar için size farklı kalite ve özelleştirme seçenekleri de sunan program, işini oldukça iyi şekilde yapmaktadır.

Ekranınızın herhangi bir bölümünün videosunu kaydetmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli bir programa ihtiyaç duyuyorsanız, Any Video Recorder eminim ki bu ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacaktır.

  • Netflix ve benzeri sitelerden video kaydetme: Any Video Recorder, tüm kısıtlı indirilen online videoları kaldırmanıza olanak tanır. Bu güçlü video kaydedici ile Netflix, Hulu, Vimeo, iTunes, Dailymotion, CNN ve daha fazlasından en sevdiğiniz filmleri, TV dizilerini, canlı karşılaşmaları, vlogları ve video klipleri yüksek video kalitesiyle indirin.
  • Satın alınan veya kiralanan ve korumalı iTunes videolarını kaydedin: iTunes videoları korumalıdır ve M4V formatındadır. PC’nizdeki veya diğer cihazlarınızdaki iTunes filmleri ve TV dizilerinin keyfini kısıtlama veya koruma olmadan çıkarmak istiyorsanız, Any Video Recorder korumalı iTunes videolarını korumasız MP4 formatında kaydetmek için iyi seçimdir.
  • Ekran ve masaüstü etkinliklerini serbestçe yakalayın: Mükemmel video kaydedici, ekrandaki video, ses ve görüntü kaydetmeyi destekler. Ekranın herhangi bir bölümü, ekrandaki herhangi bir pencereyi ve hatta masaüstünün tamamını kaydedebilir. Web kamerası videolarınızı, favori oyunlarınızı, videoları vb. yakalayabilirsiniz. Any Video Recorder ile video eğitimi, sunum veya demo da oluşturabilirsiniz.
  • Korumalı DVD filmleri/kiralanan HD video yedeklemelerini kopyalayın: Yedekleme oluşturarak kitaplığınızdaki her DVD’yi korumak ister misiniz? DVD oynatıcı yerine diğer cihazlarda korumalı DVD filmlerinin keyfini çıkarmak ister misiniz? Any Video Recorder’ı kullanarak özel kullanım için DVD’nizi kaydedebilirsiniz.
  • Filmlerin, online yayın akışlarının ve DVD’lerin keyfini çıkarın: Çeşitli video formatlarını destekleyen çok sayıda cihaz (PC, HTC, Samsung, Tablet, BlackBerry, iPhone, iPad, iPod Touch). Any Video Recorder, kayıtlı videolarınızı her zaman her yerde izleyebilmeniz için başka cihazlarla uyumlu MP4 formatında kaydedebilir.