AOL Reader

AOL Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 158
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Aol Reader

Aol Reader kullanıcılara diledikleri haber kaynaklarını tek bir yerden takip etme fırsatı sunuyor.

Aol Reader ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir RSS okuyucudur. Bu servisi kullanarak dilediğiniz haber kaynağını takip edebilir ve farklı kategoriler içinde arama gerçekleştirebilirsiniz. Servisin en önemli noktalarından bir tanesi de kullanıcılara kolay kullanım özellikleri sunması. Profilinize web sitesi eklemek gerçekten çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Aol Reader aynı kategoride yer alan rakipleri gibi içerik yönetim kısmını ekranın sol tarafında sunuyor. Bu bölümden yeni sayfalar arayabilir ve okuma listenize yeni kaynak servisler ekleyebilirsiniz.

Serviste yer alan arama butonunu kullanarak ilgi alanınıza uygun içerikleri aratabilirsiniz. Gelişmiş tarama fonksiyonuna sahip olan Aol Reader sizin için internet alemini tarayarak ilginizi çekebilecek potansiyele sahip içerikleri derliyor. Temiz ve düzenli görünen bir arayüze sahip olan Aol Reader’da içerik okumak bir keyif haline geliyor.

Siz de dünyada meydana gelen son gelişmeleri takip edebileceğiniz bir servis arıyorsanız Aol Reader’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.