App Cloner APK

App Cloner APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,478
  • DOSYA BOYUTU 30.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppListo

App Cloner APK Android uygulaması ile uygulamalarınızı klonlayarak farklı hesaplarınızı aynı cihazdan kullanabilirsiniz.

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz App Cloner uygulaması ile cihazınızdaki uygulamaları klonlayarak birden fazla hesabı aynı anda kullanabileceksiniz.

App Cloner APK İndir

Çeşitli sosyal ağlarda ve mesajlaşma uygulamalarında birden fazla hesap kullanıyorsanız ve bu hesaplar arasında geçiş yapmakta zorlanıyorsanız, sizlere ilaç gibi gelecek bir uygulama olan App Cloner’dan bahsedelim. App Cloner uygulaması, cihazınızdaki uygulamaları klonlayarak yani birebir kopyasını oluşturarak farklı hesaplarla giriş yapmanıza olanak sağlıyor. Klonlanan uygulamalara farklı isim ve renk vererek oluşabilecek karışıklığın da önüne geçen uygulama Facebook, Twitter ve Skype gibi popüler sosyal ağları destekliyor. Ancak ne yazık ki WhatsApp, Facebook Messenger ve Viber gibi uygulamaları kullanamıyorsunuz.

Klonlanan uygulamalara güvenlik amaçlı şifre koruması ekleme, otomatik başlangıç ve çıkışta önbelleğin boşaltılması gibi faydalı özelliklere sahip olan App Cloner uygulamasını ücretsiz olarak indirip, deneyebilirsiniz.