Arka

Arka

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,184
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Swiss Codemonkeys

Arka geniş bir arşive sahip bir Android duvar kağıdı uygulamasıdır

Eğer Android telefonunuzun standart duvar kağıdı seçeneklerinden sıkıldıysanız Arka sizi bu dertten kurtaracak ücretsiz bir Android duvar kağıdı uygulamasıdır.

Arka HD kalitede binlerce duvar kağıdını kategoriler halinde kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Bu kategoriler altındaki duvar kağıtlarından dilediğinizi seçerek telefonunuzun ana ekranına uyarlayabilirsiniz ve telefonunuzu sıradanlıktan kurtarabilirsiniz. Uygulamanın arşivindeki fotoğrafların hepsi ücretsiz duvar kağıdı seçenekleridir.

Arka seçtiğiniz fotoğrafları ekranınıza göre ayarlamanıza izin veren bir kırpma aracına da sahiptir. Böylece fotoğrafların sadece istediğiniz kısımlarının ekranınızda görünmesini sağlayabilirsiniz.

Arka'nın sahip olduğu arayüz hızlı bir şekilde geçiş yapabilmektedir. Böylece kategoriler altındaki duvar kağıtlarına kolayca erişebilir ve anında duvar kağıdınız yapabilirsiniz. Uygulamada mevcut ve bütün indirmeler arasındaki en popüler duvar kağıtlarını listeleyebilirsiniz. Beğendiğiniz fotoğrafları favorilerinize ekleyebilir, istediğinizde SD kartınıza kaydedebilirsiniz. Uygulamanın widgeti sayesinde favori duvar kağıtlarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Arka'nın en güzel özelliklerinden biri galerideki resimleri canlı duvar kağıdı haline dönüştürmesidir. Bu sayede ekranınızda galeri resimleri sürekli değişen bir slayt gösterisi şeklinde görüntülenir.