Artisan DVD/DivX Player

Artisan DVD/DivX Player

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 45,745
  • DOSYA BOYUTU 1.35 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

En popüler video, ses ve resim dosya formatlarını destekleyen, çok fazla gelişmiş özellik bulundurmayan, kullanışlı ve ücretsiz bir medya oynatıcı.

Artisan DVD/DivX Player programı DVD ve DivX formatındaki video dosyalarınızı oynatmanıza yarayan, Microsoft DirectX teknolojisi ile güçlendirilmiş bir ücretsiz bir video oynatıcı. En popüler video, ses ve resim formatlarına destek sunan bu program ile DVD ve DivX dosyalarınızın yanında AVI, MPEG, WMV, ASF, MP3, JPEG ve GIF formatlarınıdaki dosyaları da açabiliyorsunuz.

Program içerisinde bulundurduğu ekran yakalama özelliği ve fonksiyonelliği ile en sevdiğiniz görüntüleri ve sesleri büyük dosyalardan ayıklayıp bilgisayarınıza kaydemenize imkan sağlıyor. En favori videolarınızı bıraktığınız yerden devam ettirme özelliğide bulunan bu program güçlü alternatiflerine rağmen tercih edilebilir bir medya oynatıcı.

Uyarı! Program yüklemesi sırasında gelen reklam uygulama kurulumlarını dilerseniz iptal edebilirsiniz. Ayrıca oynatıcının profesyonel sürümü ile ilgili çıkan uyarıyı daha sonra hatırlat (Remind me later) seçeneği ile iptal edip ücretsiz sürümün kullanımına devam edebilirsiniz.