Ashampoo Gadge It

Ashampoo Gadge It

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,983
  • DOSYA BOYUTU 34.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ashampoo

Ashampoo Gadge It ile kendinize özel masaüstü uygulamaları hazırlayabilirsiniz.

Kişisel beğenilerinize uygun alternatif masaüstü uygulamaları hazırlamak ister misiniz? Ashampoo Gadge It bilgisayarla çok haşır neşir olan kullanıcıların beğeneceği farklı bir yazılım.

Standart işletim sistemleri her ne kadar kişiselleştirilebilir özelliklere sahip olsa da belli kalıplara bizi zorunlu bırakıyor. Ashampoo Gadge It, bu kalıpları az da olsa yumuşatarak kendinize ait uygulamaları kolay adımlarla hazırlamanızı sağlıyor. Örneğin; hızlı ulaşmak istediğiniz linkler, sürekli kullandığınız klasörler, favori videolarınız hep el altında olacak şekilde masaüstüne taşınabiliyor. Hatta masaüstünden direkt e-posta bile gönderebilirsiniz. Yeterki önceliklerinizi belirleyin. Hem de size özel bir tasarımla.

Ashampoo Gadge It içerisinde bir tasarım editörü bulunduruyor. Bu editörle butonları tasarlayabilir, dilediğiniz arka plan resmini seçebilir hatta arka plan müziği bile ekleyebilirsiniz. Daha az uğraşmak isteyenler içinse hazır temalar mevcut. Programın Windows XP desteği, yeni işletim sistemlerindeki masaüstü uygulamalarının bir benzerini hazırlamanızı da sağlar. Programın "Browser Menu" özelliği sayesinde tarayıcınızı çalıştırdığınız anda karşınıza çıkacak bir uygulama bile tasarlayabilirsiniz.

Tamamen isteklerinize özel fonksiyonel masaüstü uygulamaları hazırlamak için Ashampoo Gadge It'i hemen deneyin. Programın Türkçe dil dosyasını buradan indirin.

Önemli! Programın 40 günlük deneme sürümünden yararlanmak için bu sayfadan kayıt olmanız gerekiyor.