Ashampoo Internet Accelerator

Ashampoo Internet Accelerator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 37,601
  • DOSYA BOYUTU 5.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ashampoo GmbH & Co. KG

Ashampoo Internet Accelerator, internet bağlantısında bazı iyileştirmeler yaparak kullanıcının interneti daha hızlı kullanmasını sağlar.

Önemli! Ashampoo Internet Accelerator, Tamindir okurlarına özel olarak ücretsiz! Programı kurarken karşınıza gelecek kayıt sayfasından e-posta adresinizi yazarak kayıt olmanız ve doğrulama yapmanız gerekiyor. Yönlendirildiğiniz sayfada gerekli tüm bilgileri doldurduktan sonra lisans kodunuza ücretsiz olarak kavuşacaksınız. İnternet hızınızı optimize etmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Ashampoo Internet Accelerator, var olan internet bağlantısında birtakım iyileştirmelere giderek kullanıcının daha hızlı internet deneyimi yaşamasını olanak sağlar.

İnternet bağlantısınında kullanıcılar genellikle tam performansı gözlemleyemez. Bunun en büyük nedeni bilgisayarda kurulu olan işletim sistemi tarafından bazı sınırlandırmalar getirilmesidir. Bu sınırlandırmalar en fazla %20 dolaylarında olsa da zaman zaman bu oran oldukça önem kazanmaktadır.

Ashampoo Internet Accelerator programı sistem üzerinde bazı iyileştirmeler yaparak, belirleyeceğiniz bağlantı türüne göre internet hızından en yüksek seviyede faydalanmanıza yardımcı olur. Bağlantı hızınızın sunduğu fiziksel sınırlar içinde gerçekleşen bu düzenleme ile hem indirme hem de yükleme hızını iyileştirebilirsiniz.

İnternet Temizleme Aracı
Internet Explorer, Firefox ve Opera internet tarayıcıların tutulan internet kayıtlarını temizleyerek izinizin takip edilmesini engeller.

Internet Explorer ve Firefox'u Optimize Eder
Internet Explorer ve Firefox'un ayarlarına Ashampoo Internet Accelerator ile ulaşarak gerekli tüm optimizasyonları yapabilirsiniz. Optimizasyonlarla tarayıcıları hızlandırmanız mümkün.

Host Dosyalarını Kontrol Eder
Zararlı ve casus yazılımlar Host dosyası üzerinden sizi zararlı sitelere yönlendirmeye çalışabilir. Ashampoo Internet Accelerator 3, bu durumun oluşmasını engeller.