Asyacan Toplu Sms

Asyacan Toplu Sms

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,387
  • DOSYA BOYUTU 3.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ASYACAN

TOPLU SMS PROGRAMI

Programın Özellikleri:
Tek tıkla istediğiniz kadar numaraya kendi adınızla toplu sms gönderebilme
Excelden tek tıkla istediğiniz sayıda numaraya toplu sms gönderebilme ve sınav sonucu,borç bildirimi,herkese kendi adıyla mesaj gitmesi gibi kişiye özel mesaj gönderebilme(örneğin sınav sonucu gönderirken herkese kendi notu gönderilir)
İşte en çarğıcı özellik: Programdan excele,excelden programa,programdan web ortamına,webden programa data transferi.Yani programdaki kayıtlarınızı tek tıkla internet ortamına transfer edebiliyorsunuz.Bu da demektir ki dünyanın herhangi bir yerinde internet bağlı herhangi bir bilgisayardan sizin kendi kayıtlarınıza toplu sms atabilme.
İletilmeyen mesajların kontor iadesi(garantili)
Detaylı rapor alma, iletilen,bekleyen,sistem hatası ve zaman aşımı olmak üzere toplam 4 tip raporlama.Hangi numaraya gitti gitmedi detaylı bilgilendirme.
ütün operatörlere aynı tarifeden TOPLU SMS atabilme,
Cep telefonundan mesaj atmaya kıyasla yaklaşık 3'te 1 oranında ucuzluk,
Alfanumerik özelliği vardır. Mesaj göndericisi olarak 3220 veya 5xx3401780 gibi herhangi bir numara yerine, maksimum 11 alfanumerik karakter ile sınırlandırılmış (tüm cep telefonu modellerine uygun karakter sayısının 11 olmasından kaynaklı) ve kurum tarafından belirlenen İsim veya markanın tanımlanabilmesi. Bu isim veya marka her gönderim öncesi istenildiği takdirde değiştirilebilir (isim veya markanın tanımlaması için, Kurumun isim hakkını aldığını belgelemesi gerekir).
Veri transferinde kullanılan XML teknolojisi sayesinde bir kerede gönderilen veri büyüklüğü ve gönderim hızının çok fazla olması.
Tüm GSM operatörü abonelerine kısa mesaj gönderilebilmesi.
Ulaşılan kişi sayısının kesin olarak saptanılabilmesi.
Gönderim sonrası raporlamanın, Başarılı Başarısız Süre Aşımı Beklemede gibi bilgilerin alınmaya başlanabilmesi ve sonuçların online olarak görüntülenebilmesi.
Gönderimin başlama gün ve saatinin, mesajı gönderen tarafından belirlenebilmesi.
Gönderimde, mesajın iletileceği cep telefonu adedi bakımından, herhangi bir sınırlamanın olmaması.
Gönderimde, gönderim kriterlere uyan cep telefonu abone numaraları arasında, varsa tekrar eden mükerrer numaraların, sistem tarafından otomatik olarak tespit edilip, ayrılması ve tekrar eden cep telefonu numarasına, sadece 1 (bir) adet kısa mesajın iletilmesi.
Telefon Defterine kayıtlı bilgilerin, yüksek güvenlik duvarları arkasında korunması.
Telefon Defterine kayıtlı bilgilerin, demografik bilgilerine göre(Yaş, Cinsiyet, Adres, Kan Grubu, vb) çok kolay bir şekilde ayrılabilmesi. Ve bu nedenle duyurularda doğrudan hedef kitleye erişim sağlanabilmesi.
Adres defterini yönetebilme: Akıllı telefon rehberi ile müşterilerin, üyelerin bilgileri detayları ile girilip istenilen gruplamanın yapılabilmesi. Böylece, farklı gruplara ayrı ayrı SMS'ler gönderilebilir.
Telefon rehberi kullanılmak istenmediği takdirde, farklı ortamlarda bulunan bilgilere Word, Excel dosyalarından da SMS'lerin istenilen format kolayca gönderilebilmesi.
Farklı numaralara aynı mesajın gönderilebileceği gibi, farklı mesajların gönderilebilmesi.
Kesintisiz 7 gün 24 saat, iş günlerinde ve tatillerde hedef kitleye ulaşıla bilinmesi.
Telefon Defterine kayıtlı kişilerin varsa doğum günü, evlilik yıldönümleri gibi özel günlerinde, daha önceden içeriği üye tarafından belirlenen kutlama veya hatırlatma mesajlarının, otomatik olarak ilgili kişiye gönderilebilmesi veya üyeye hatırlatılması.
Ücretlendirmenin sadece başarılı giden Kısa Mesajlar (SMS) baz alınarak yapılması.
İstenildiği takdirde kurum tarafından kullanılan mevcut programlara, kısa mesaj (SMS) gönderimini sağlayan sistemsel altyapının hazırlanması ve geliştirilmesinde etkin çalışma.
Ücretsiz üyeliğin yanı sıra, hiçbir eğitim, donanım, yazılım ve kurulum maliyetinin olmaması.
Kurumun her türlü Tanıtım, Reklam, Bilgilendirme amaçlı faaliyetlerini (indirim dönemleri vb.), mevcut (kayıtlı) veya potansiyel müşterilere, en etkin ve en hızlı şekilde, çok düşük maliyet ile iletebilmesi.
TV, Radyo, Gazete gibi diğer reklam araçları ile karşılaştırıldığında çok daha düşük maliyet ve hedef kitleye kesin ulaşım olanağı sağlamasıdır. Diğer iletişim sistemlerine göre daha ucuzdur.
Gönderilen mesajın okunma ihtimali diğer sistemlere göre daha fazladır.(%99)

Program İçin Neler Gerekli?: Program için Aktivasyon Kullanıcı Adı: 0111222333 şifre:123456
Programa Giriş için giriş k.adı: ADMIN şifre:2005
Önemli Notlar: Sürekli kullanım için kendinize özel hesabı sitenin kullanıcı başvuru kısmından açtırmalısınız.
Fiyat Tarifeleri