AudialsOne

AudialsOne

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 28,909
  • DOSYA BOYUTU 89.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RapidSolution Software AG

AudialsOne tam kapsamlı bir medya oynatıcı olmasının yanında format dönüştürücü olarakta görev yapmaktadır.

AudialsOne tam kapsamlı bir medya oynatıcı ve format dönüştürücüdür. Şık bir arayüze sahip bu ücretsiz programla tüm medya dosyalarını çalıştırabilir, ses kaydı yapabilir, internet radyolarını dinleyebilir ve ses dosyalarının formatlarını değiştirebilirsiniz.

AudialsOne radyo sekmesi ile 30 bin internet radyosu arasından türe, ülkeye ve radyo istasyonuna göre seçim yapabilirsiniz. Böylece dünyanın neresinde olursa olsun en sevdiğiniz şarkıcıların şarkılarını dinleyebilirsiniz.

AudialsOne Free'nin web sekmesi YouTube, Yahoo, Facebook, Myspace, Clipfish ve MyVideo üzerinde izlediğiniz her videoyu istediğiniz formatta bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Ayrıca programla YouTube üzerindeki müzik videolarından müziği ayırarak MP3 olarak kaydedebilirsiniz.

Programın dönüştürücü sekmesiyle müzik, video, ses kaydı gibi pek çok ses dosyasını  istenen başka bir ses dosyası formatına dönüştürebilir. Program MP3, OGG, WMA, WAV, FLAC ve WMA formatlarını desteklemektedir.

ÖNEMLİ! Programın demo sürümünde bir süreliğine daha kapsamlı özellikler kullanılabilir. Bu süre  dolduğunda yukarıdaki özelliklere sahip programın ücretsiz sürümü istenildiği kadar kullanılabilir.