Audio Editor Free

Audio Editor Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,697
  • DOSYA BOYUTU 6.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Leapic Software

Audio Editor Free, ses dosyalarınızı ücretsiz şekilde düzenlemenize olanak sağlayan başarılı bir ses dosyası düzenleme programıdır.

Audio Editor Free, ses dosyalarınızı düzenlemenize olanak tanıyan dönüştürme, kaydetme, oynatma, birleştirme, kırpma, efekt uygulama ve daha birçok özelliği içerisinde barındıran hepsi bir arada ses düzenleme aracıdır.

Sahip olduğu gelişmiş özellikler sayesinde kullanıcıların profesyonel bir ses prodüksiyonu ortaya çıkartabilecekleri eksiksiz bir yazılım olan Audio Editor Free, sade ve şık arayüzü sayesinde oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

Ses dosyalarını düzenlerken kopyalama, kesme, yapıştırma, şarkıların herhangi bir bölümünü mixleme gibi birçok işlemi gerçekleştirebileceğiniz program, kullanıcılara sunduğu hazır ses efektleriyle de farkını ortaya koymaktadır.

MP3, WMA, WAV, OGG, VOX, RAW ve daha bilinen birçok ses formatını doğrudan açabilir ve ses düzenleme işlemlerini oldukça profesyonel bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Ücretsiz olmasına rağmen benzeri birçok ücretli programın sahip olduğu birçok özelliğe ve daha fazlasına sahip olan Audio Editor Free'yi tüm kullanıcılarımıza tavsiye ediyorum.