Audio File Cutter

Audio File Cutter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,689
  • DOSYA BOYUTU 8.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Naturpic Software

Audio File Cutter, bilgisayarınız üzerinde bulunan ses dosyalarının istediğiniz bölümlerini kesebileceğiniz başarılı bir programdır.

Audio File Cutter, kullanıcıların sabit diskleri üzerinde yer alan WMA, MP3, WAV ve OGG uzantılı ses dosyalarının istedikleri bölümlerini kesmelerine ve aynı zamanda farklı ses formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak sağlayan güçlü bir ses düzenleme programıdır.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça basit ve kullanışlı olmasına karşın, sürükle bırak özelliği desteklenmemektedir. Ses dosyaları üzerinde işlem yapabilmek için dosya tarayıcısı yardımıyla ses dosyalarını program içerisine aktarmanız gerekmektedir.

Ardından isterseniz kesme işlemi yapacağınız ses dosyalarını dinleyebilir veya doğrudan kesme işlemini gerçekleştirmek için başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra, aynı dosya formatıyla veya farklı bir ses dosyası formatıyla kesmiş olduğunuz bölümü bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Tüm bunların dışında kesme işlemi sonrasında dosyaları dönüştürmeden önce ses dosyasının kalite ayaralarıyla ilgili çeşitli yapılandırmalara gidebilirsiniz.

Dönüştürme işlemleri sırasında sistem kaynaklarını orta seviyede kullanan Audio File Cutter, dönüştürme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlamaktadır. Kolay kullanımı nedeniyle yeni başlayan kullanıcılar için oldukça yararlı bir ses düzenleme programı olacaktır.