Audio To Video Mixer

Audio To Video Mixer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 28,306
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DigitByte Studio

Audio To Video Mixer ile videolarınıza ses ve müzik ekleyebilirsiniz

Not: Programın kurulum dosyası Google tarafından zararlı yazılım olarak algılandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır.

Audio To Video Mixer video ve ses dosyalarınızı birleştirmenize imkan tanıyan kullanışlı bir video düzenleme programıdır.

Audio To Video Mixer kullanarak videolara ses ekleme veya videolara müzik ekleme işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Yapacağımız sunumlar için mikrofonumuzla yaptığımız ses kaydını videolarımızın arkaplanına yerleştirebilir ya da çektiğimiz oyun videolarına Audio To Video Mixer kullanarak arkaplan müziği ekleyebiliriz. Benzer şekilde sesli anlatımlar içeren rehber videolar hazırlayabilmemiz de mümkündür.

Audio To Video Mixer birçok farklı dosya türünü desteklemektedir. WAV, WMA, MP3, ASF, WMV, OGG, MP2, MPA, gibi ses formatlarını kullanabileceğiniz programda MPEG, VCD, AVI, WMV, ASF, OGM, DIVX, DAT video formatları desteklenmektedir. Programı bir video dönüştürme ve ses dönüştürme aracı olarak da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda kayıtlı ses veya video dosyalarını listelenen formatlar arasında dönüştürebilmeniz mümkündür. Audio To Video Mixer dönüştürme işlemleri öncesi ses kalite ayarı veya video kalite ayarı yapmanıza da imkan tanır. Bu sayede dönüştüreceğiniz dosyaların boyutunu ayarlayabilirsiniz. 

Program videolara ses ve müzik ekleme işlemleri öncesi ses seviyesini belirlemenize yardımcı olur. Bu sayede eklediğiniz seslerin videodaki seslerin önüne geçmesini ya da tam tersi olmasını engelleyebilirsiniz. Bunun yanında ses oynatma hızını ayarlayarak ses dosyalarınızı videolarınızla uyumlu hale getirebilirsiniz.