iSkysoft Video Editor

iSkysoft Video Editor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,642
  • DOSYA BOYUTU 0.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici iSkysoft Studio

iSkysoft Video Editor, video düzenlemelerinizi hem gelişmiş özellikler kullanarak hem de kolayca yapabilmenizi sağlayan yararlı bir program.

iSkysoft Video Editor, çekmiş olduğunuz video klipleri film sahnelerine dönüştürebileceğiniz hem gelişmiş hem de kolay kullanımlı bir video düzenleme programı. Ücretsiz olarak sunulan deneme sürümünü kullanarak test edebileceğiniz programı beğenmeniz durumunda yaklaşık 39 Dolar gibi bir ücretle tam sürümünü satın alıp istediğiniz kadar kullanabiliyorsunuz.

Dilediğiniz kadar medya dosyasını düzenleme olanağı sunan programı açtıktan sonra düzenleme işlemlerine başlamak için video, ses ya da fotoğraf dosyalarını programa yüklemelisiniz. Yükleme işleminden sonra hemen düzenlemeye başlayabilir ve düzenleme bittikten sonra ortaya çıkan sonuçları farklı şekillerde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Sürükle bırak desteğine sahip olan iSkysoft Video Editor, tamamen düzgün olarak zamanlanmış ve sinema kalitesinde filmler oluşturabilmenizi sağlıyor. Eğer daha önce bu tür bir program kullanmadıysanız, yani yeterli deneyiminiz yoksa bu programı kısa süre içerisinde çözerek birbirinden harika videolar meydana getirebilirsiniz. Özellikle başlangıç seviyesindeki kullanıcılara video düzenleme için eğlenceli bir yol sunan programın desteklediği formatlar arasında  AVI, MP4, MPG, WMV, MKV, TS ve vb. popüler video formatları bulunuyor.

Asıl amacı video düzenleme olmasına rağmen fotoğraflarınız üzerinde de düzenleme yapabileceğiniz program basit düzenleme araçları, video renk doğrulama, kişiselleştirilmiş yazılar ve filigranlar ile yeşil ekran gibi tüm özelliklere sahip. Fotoğraf ve videolarınız için daha pek çok efekt ve düzenleme aracına sahip olan iSkysoft Video Editor'ü hemen ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.