Authy 2-Factor Authentication

Authy 2-Factor Authentication

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 323
  • DOSYA BOYUTU 6.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Authy Inc.

Authy Android cihazlar için sosyal ağ ve mail hesaplarınıza ekleyebileceğiniz 2 aşamalı bir güvenli giriş uygulamasıdır.

Authy, güçlü kimlik doğrulama sistemlerinin geleceğini Android cihazlarınızın kullanılabilirliğiyle örtüştüren iki aşamalı bir güvenli giriş uygulamasıdır. Authy cihazınızda ilişkilendirdiğiniz bir hesap için fiş oluşturarak, hesabınızı hacker ve kaçakçılara karşı fazladan güvenlik katmanı ekleyerek korumaya alır. Ayrıca birden çok cihazınızı Authy hesabına bağlayabileceğiniz için ulaşılabilirlik ve kullanılabilirlik açısından da hiçbir engel içermez.

Sade tasarımıyla ilişkilendireceğiniz hesabı seçerek öncelikle bu hesaba giriş yapmanız gerekli. Daha sonra uygulama hesabınızı tanıyarak sizin başka ağlardan bu hesaba erişiminiz dahilinde karşınıza bir kod çıkartıyor ve bu kodu giremeden hesaba erişemiyorsunuz. Aynı şekilde bulut depolama alanınızı da güvenlik altına almanız için Authy yardımınıza koşuyor ve diğer hesaplarınız gibi yedeklenen verilere güvenlik katmanı sağlıyor.

Uygulamanın size verdiği fişlerin tanınması için Authy'i birden fazla cihaza tanıtabiliyorsunuz, böylece sizin güvenli olarak gösterdiğiniz cihazlara her seferinde kod sorgulaması yapılmıyor. Kod sorgulaması için uygunsuz bir zaman denk gelirse, diyelim internet olmayan bir ortamda hesabınıza ulaşmanız gerekti, Authy'nin çevrim dışı mesaj sistemi sayesinde gereken koda ulaşabiliyor ve girişinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

İnternetteki hemen hemen her hesap ve ağı tanıyan Authy güvenlik konusunda hassas kullanıcılar için biçilmiş kaftan görevini üstleniyor ve hesabınızı olası saldırılara koruyor. Authy, 2 aşamalı güvenli hesap kullanıcılarının Android için kaçırmaması gereken bir uygulama.