Autorun Injector

Autorun Injector

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,577
  • DOSYA BOYUTU 0.55 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stelios Gidaris

USB flaş diskinize bulaşan virüslerin içerisindeki dosyaları almanıza engel olduğuna inanıyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Autorun Injector programı bilgisayarınıza taktığınız USB disklerin Autorun yani otomatik çalıştırma dosyaları üzerinde tam hakimiyet kurmanızı sağlayan ücretsiz ancak işe yarar bir uygulama. Özellikle sık sık flaş diskine virüs bulaşan kullanıcıların disklerinin açılmadığına dair şikayetler ve işletim sistemine de bu virüslerin bulaşması sorununa karşı hazırlanan program görevini iyi bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Zira usb diskiniz virüslerden dolayı açılmıyorsa ya da herhangi bir dosya formatı sorunu yaşıyorsa Autorun Injector'ı kullanarak bu durumdan diski kurtarabilir ve içerisindeki verilerinizi alabilirsiniz. Aynı zamanda diskinizde bulunan dosyaları oradan almak isterken hard diskinize içerisinde bulunan zararlı yazılımları almamak için de programı kullanabiliyorsunuz. Bu anlamda sadece bir flaş disk yönetimi uygulaması değil güvenlik uygulaması haline de gelebiliyor diyebilirim.

Bazı virüs tarayıcılar uygulamada virüs uyarısı verebilirler. Zira diğer zararlı yazılımlarla mücadele eden Autorun Injector'ün sahip olduğu bu özellikler kimi güvenlik programları tarafından bir tehdit olarak algılanabiliyor. Uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz.