AV Audio Editor

AV Audio Editor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,366
  • DOSYA BOYUTU 12.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AVSoft Corp.

AV Audio Editor, ses ve müzik dosyaları üzerinde düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayan başarılı bir ses düzenleme aracıdır.

AV Audio Editor ses dosyalarıyla uğraşmaya yeni başlayan kullanıcıların bile kolaylıkla kullanabilecekleri ücretsiz ve kullanışlı bir ses düzenleme aracıdır.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça şık ve kullanışlıdır. Üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz ses veya müzik dosyalarını sağ üst bölümde yer alan "File" menüsü altında bulunan "Open" butonu yardımıyla veya sürükle bırak yardımıyla sol taraftaki parça listesinin olduğu bölüme bırakarak programla ilişkilendirebilirsiniz.

Düzenlemek istediğiniz ses dosyaları üzerinde kesme, kopyalame, yapıştırme gibi klasik ses düzenleme işlemlerini yapabileceğiniz gibi bunların dışında gelişmiş olarak ses dosyalarınız üzerine farklı efektler uygulayabilirsiniz. Eko, ekolayzır, surround, ses efektlerini içerisinde bulunduran AV Audio Editor ile istediğiniz efekti seçerek istediğiniz ses dosyası üzerinde gerekli düzenlemeleri kolayca yapabilirsiniz.

AV Audio Editor ile düzenlemek istediğiniz ses dosyaları üzerindeki işiniz bittiğinde, bu ses dosyalarını neredeyse bilinen tüm ses formatları şeklinde bilgisayarınıza kaydederek saklayabilirsiniz.

Kolay kullanışlı, ücretsiz ve yararlı bir ses düzenleme aracına ihtiyaç duyuyorsanız AV Audio Editor'ü mutlaka denemelisiniz.