AVGO Free DVD Ripper

AVGO Free DVD Ripper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,224
  • DOSYA BOYUTU 4.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avgo Inc

AVGO Free DVD Ripper, DVD filmleri bilgisayara kaydetmek için kullanabileceğiniz güvenilir ve kullanışlı bir yazılımdır.

AVGO Free DVD Ripper, DVD diskler üzerinde yer alan farklı bölümleri ve parçaları çeşitli video formatlarına dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebilmeniz için tasarlanmış başarılı bir yazılımdır.

iPhone, iPad, iPod, Samsugn Galaxy, Zune, Apple TV ve günümüzde kullanılmakta olan daha birçok modern cihaz üzerinde çalışabilecek şekilde DVD diskleriniz üzerinde yer alana videoları uygun formatlara dönüştürebilen yazılım, sade arayüzü ve kolay kullanımıyla da dikkat çekmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan program ile dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilmek için öncelikle DVD sürücümüz üzerine diskimizi yerleştiriyoruz. Ardından dönüştürmek istediğimiz formatı seçiyoru. Ardından videonun belirli bir bölümü kesmek istiyorsak gerekli düzenlemeleri yapıyor ve istersek video çözünürlüğünü değiştirebiliyoruz. Son olarak videonun dönüştürüldükten sonra kaydedileceği klasörü seçerek işlemimize başlıyoruz. Hepsi bu kadar.

DVD diskleriniz üzerinde yer alan görüntüleri taşınabilir cihazlarınızla uyumlu bir şekilde bilgisayarınız üzerine kaydetmek için güçlü bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, AVGO Free DVD Ripper'ı denemenizi öneririm.