AVGO Free Ringtone Maker

AVGO Free Ringtone Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 798
  • DOSYA BOYUTU 12.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avgo Inc

AVGO Free Ringtone Maker ile sadece birkaç basit adımda kendi zil seslerinizi ve melodilerinizi oluşturabilirsiniz.

AVGO Free Ringtone Maker bilinen tüm müzik ve video formatları üzerinde işlem yaparak kendi zil sesi ve melodilerinizi oluşturmanıza olanak tanıyan başarılı bir yazılımdır.

Programın arayüzü karışık gibi görünüyor olsa da aslında gayet kolay bir kullanıma sahiptir. Tek yapmanız gereken üzerinde düzenleme yapmak istediğiniz ses veya video dosyalarını programın içerisine aktarmak ve sonrasında şarkıların veya videoların istediğiniz belirli bir bölümünü belirledikten sonra kendi melodilerinizi oluşturmak.

.mp3, .m4a, .wav, .wma, .avi, .flv, .mp4, .wmv, .mkv, .rm, .ra, .mov, .divx, .3gp ve benzeri bilinen tüm dosya türleri için destek sağlayan yazılım sayesinde iPhone, Samsung veya Nokia telefonlarınıza özel melodiler oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda istediğiniz melodileri oluştururken program içerisinde yer alan farklı efektlerle melodilerinizi zenginleştirebilirsiniz.

Sonuç olarak zil sesleri ve melodiler oluşturmak için bir programı ihtiyacınız varsa AVGO Free Ringtone Maker denemeniz gereken yazılımlar arasında yer alıyor.