Avoid.

Avoid.

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 71
  • DOSYA BOYUTU 18.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Noodlecake Studios Inc.

Avoid. isimli bu oyunda karakterimizi tuzaklardan kaçırıp uzun süre hayatta tutmaya çalışıyoruz.

Avoid. beceri oyunlarına ilgi duyan ve reflekslerini test etmek isteyen oyunseverlerin göz atması gereken oyunlardan biri. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kontrolümüze verilen karakteri mümkün olduğunca uzun süre boyunca hayatta tutmak.

Bu görevi yerine getirebilmek için ekranın al bölümündeki alanda parmağımızı sürüklememiz gerekiyor. Üst bölümde yer alan karakterimiz, alt bölümde parmağımız ile izlediğimiz yolu eksiksiz bir şekilde takip ediyor. Ekranın ikiye bölünüp kontrol mekanizmasının bu şekilde rahatlatılmış olması hoşumuza giden detaylardan biri oldu.

Oyunda karşımıza çıkan bölümler kolaydan zora doğru sıralanıyor. İlk birkaç bölümde karşımıza çıkan engeller ve tuzaklar göreceli olarak daha kolay. Fakat birkaç bölüm geçtikten sonra bıçakların hızı ve sayısı artış gösteriyor. Bu tuzaklardan kaçmaya ek olarak rastgele ekranda beliren puanları da toplamamız gerekiyor.

Karakterimizin üç adet canı var. Eğer üç kere bıçaklara değecek olursak oyunu ne yazık ki kaybediyor ve baştan başlamak zorunda kalıyoruz.

Başarılı bir çizgide ilerleyen Avoid. ilginç bir beceri oyunu oynamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.