Baby Monitor & Alarm

Baby Monitor & Alarm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • DOSYA BOYUTU 4.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici TappyTaps s.r.o.

Bebeğinizin her anını takip edebilir, uzaktan sesler çalarak daha kolay uykuya dalmasını sağlayabilirsiniz.

Bebeğiniz uyurken aklınız onda kalıyorsa, Android cihazlarınıza kuracağınız Baby Monitor & Alarm uygulamasıyla bebeğinizin durumunu anlık olarak takip edebiliyorsunuz.

Kapsamlı özellklere sahip olan uygulama, ebeveynlerin oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. İki farklı telefona kuracağınız uygulamada, telefonlardan birini bebeğin yakınlarına koyuyorsunuz ve diğer telefondan takipte kalabiliyorsunuz. Ortamda sessizlik hakim olduğundan, ortamı dinleyen uygulama yüksek bir ses algıladığında diğer telefona bildirim göndererek durumdan haberdar ediyor. Annenin sesinin, bebekler üzerinde rahatlatıcı bir etkisi olduğunu biliyoruz. Uygulamayı kullanan anneler, Mommy’s Voice bölümünden çeşitli kayıtlar yaparak, bebek uyandığında uzaktan kontrol sayesinde bu sesleri çalabilir ve bebeğin sakinleşmesini sağlayabilirler.

Aktivite kaydı özelliği de bulunan uygulamada, her olay ve gürültü kayıt altına alınıyor. Örneğin; saat 02:00 ile 02:05 arasında sessizlik, 03.11’de x sesi çalındı gibi aktiviteleri de bu bölümden inceleyebiliyorsunuz. Uzaktaki telefonun bataryası azaldığında, ikinci telefona bildirim gönderen uygulama bu sayede tüm kontrolün ebeveynlerin elinde olmasını sağlıyor diyebilirim.