Balçova Belediyesi

Balçova Belediyesi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 27
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Balçova Belediyesi

Android cihazlar için resmi Balçova Belediyesi mobil uygulaması.

İzmir'in Balçova Belediyesi tarafından geliştirilmiş resmi Balçova Belediyesi uygulaması, gerçekten kapsamlı bir mobil belediye uygulamasıdır. Hoş ve kullanıcı dostu bir arayüz sunduğu için de kolaylıkla aradığınızı bulabilir, istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ana ekranda Başkan, Duyurular, Haberler, E-belediye, İstek-Şikayet, Projeler, Nöbetçi Eczane, Semt Evleri olmak üzere sekmeler bulunmakta. Belediye başkanı ile ilgili bilgi almak istiyorsanız Başkan sekmesine tıklamanız yeterli. Bu sekmelerle belediyenin yaptığı duyurulara, haberlere, projelere de ulaşmanız mümkün.

Ayrıca e-belediye seçeneği ile çevre temizlik tarifeleri, bina aşınma oranları, arsa rayiç değerleri gibi bilgiler de edinebilirsiniz. Borç sorgulama işlemlerinizi de gerçekleştirebilirisiniz. İstek ve Şikayet bölümünden de belediyeye anında ulaşabilir ve isteklerinizi ya da şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Gerçekten kapsamlı bu uygulama ile eğer Balçova'da yaşıyorsanız hayatınız kolaylaşacak. Bu sebeple indirip denemenizi tavsiye ederim.