BarCode Reader

BarCode Reader

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 26,516
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ByteScout

Elinizdeki barkodları bilgisayarınızdan kolayca okutabilmek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

BarCode Reader programı, bilgisayarınızı kullanarak elinizdeki barkodları okutabilmenizi sağlayan ücretsiz ve hızlı bir uygulama. Her ne kadar son yıllarda akıllı telefonların hepsinde bu amacı görecek olan uygulamalar yer alsa da, akıllı telefon ya da tablet kullanmayanların bilgisayarlarına ihtiyaç duydukları bir gerçek. Dolayısıyla web kameranız varsa yahut elinizde taratılmış bir barkod resmi varsa bunu uygulama sayesinde hemen okutabiliyorsunuz.

Programın desteklediği görüntü formatları arasında png, jpg, tiff ve gif gibi en popüler formatlar yer alıyor. Aynı zamanda yönü ters dönmüş ya da rengi negatif olmuş barkodları da okumakta sıkıntı çekmeyen program sayesinde işlemlerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sihirbaz sayesinde barkod okutmada yaşayabileceğiniz sorunlar ortadan kalkıyor ve pdf dosyalarını da desteklemesi sayesinde resim harici pdf belgelerinde de barkod okuması yapabiliyorsunuz. Kullanımı oldukça kolay olan programı öğrenirken pek vakit kaybetmeyeceksiniz.