Macro Keys

Macro Keys

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,638
  • DOSYA BOYUTU 1.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici New Softwares

Macro Keys programını kullanarak bilgisayarınızda otomatik çalışan makrolar oluşturabilir ve pano öğelerini yönetebilirsiniz.

Macro Keys programı, Windows işletim sistemli PC'lerinizde çok daha hızlı bir şekilde tekrar eden işlerinizi yapabilmenize yardımcı olan ücretsiz makro hazırlama uygulamaları arasında yer alıyor ve kolay kullanımıyla öğrenme süresinin oldukça az olduğunu söyleyebilirim. Eğer devamlı olarak aynı işlemleri yapmaktan sıkıldıysanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gereken programlar arasında yer alıyor.

Macro Keys'i kullanarak makrolar hazırladığınızda, hangi işlemin hangi sırayla ve hangi kombinasyonla gerçekleştirileceğini belirleyebiliyorsunuz ve böylece yeniden aynı şeyi yapmak istediğinizde tek yapmanız gereken kombinasyonu oluşturan butonlara basmak oluyor. Makrolarınızda Windows işlemlerinden tutun da yazı yazma ve hesaplama işlemlerine kadar çok sayıda farklı şeyi gerçekleştirebildiğiniz için tekrar eden işlerinizde oldukça hızlanacağınızı söyleyebilirim.

Makroların yanısıra pano öğelerini de destekleyen program, böylelikle bilgisayarınızın hafızasına kopyaladığınız bilgileri daha sonra kullanmak isterseniz, bunlara listeden en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Hem makro hem de pano yönetimi işlevlerini bir araya getirmesi sebebiyle kullanırken oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum.

Güvenliğine önem veren kullanıcılar, makrolarının şifreli olarak saklanmasını sağlayabiliyorlar ve bu nedenle kişisel bilgilerinin güvenliğinden emin olabiliyorlar. Oldukça hızlı çalışan ve sorunsuzca tüm işlemleri gerçekleştirebilen Macro Keys'i denemeden geçmeyin derim.