Free Text to PDF Convert

Free Text to PDF Convert

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 484
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Elinizdeki yazı dosyalarını en hızlı şekilde PDF dosyalarına dönüştürmek için kullanılabilecek ücretsiz bir araç.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz Otomasyon Yazılımları kategorimize göz atabilirsiniz.

Free Text to PDF Convert programı, sık sık elindeki yazı dosyalarını PDF olarak saklamak isteyenlerin veya paylaşmak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz ve kolay kullanımlı araçlar arasında yer alıyor. Her ne kadar yazı dosyalarını TXT formatında saklamak yaygın olsa da, bazı kullanıcılar daha rahat paylaşım ya da PDF'lerin değiştirilememesi nedeniyle PDF'e geçiş yapmak istiyorlar.

Uygulamayı kullanarak karmaşık ve onlarca seçenekten ziyade en hızlı ve basit şekilde dosyalarınız PDF haline geliyor. Dilerseniz PDF'ye dönüştürme sırasında özel fontlarınızı ve farklı kağıt formatlarınızı da kullanabilir ve böylece kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

Yazıların kenarlarında kalan boşlukları da manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece PDF dönüşümünün ardından belgelerini bastırmak isteyen kullanıcılar sorun yaşamayacaklar. Sistem kaynağı tüketimi neredeyse olmayan ve hızlı bir şekilde çalışan programı, TXT dosyalarınızı PDF dosyalarına hemen dönüştürebilmek için kullanmanızı öneriyorum.