Software Update

Software Update

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,921
  • DOSYA BOYUTU 6.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Glarysoft Inc.

Software Update programını kullanarak bilgisayarınızda kurulu olan programların güncellemelerini kolayca yapabilirsiniz.

Software Update programı, bilgisayarında bulunan yazılımları devamlı olarak en güncel şekilde tutmak isteyen kullanıcıların imdadına yetişen bir masaüstü programı güncelleme yazılımı olarak hazırlanmış. Oldukça sade ve hızlı bir şekilde çalışan program, ilk kurulduğunda bilgisayarınızda bulunan tüm programları taratıyor ve daha sonra bu programların güncel sürümleri mevcutsa bu sürümler konusunda sizi uyarıyor.

Güncel sürümü bulunan programların direkt olarak indirme bağlantılarının sunulması sayesinde bilgisayarınızdaki eski sürüm yerine yenisini hemen indirebiliyor ve kurabiliyorsunuz. Bu işlemler esnasında herhangi bir şekilde program içerisinden kurulum yapılmadığı için güncellenmesini istediğiniz programa dair orijinal kurulumu indirmeniz de mümkün hale geliyor.

Elbette verimli bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantısı gerektiren uygulama, internet olmadan online veritabanlarında bulunan verilerle bilgisayarınızdaki program verilerini maalesef karşılaştıramıyor.

Düzenli olarak güncellenen ve daha geniş bir hale gelen bir arşive sahip olan program, böylelikle PC'nizde yer alan tüm yazılımların güncel sürümlerinin kontrol edilebilmesi için yeterli bir hale geliyor. Bunun yanında bilgisayarınızda kurulu olan sürümü de gösterebilen Software Update, ayarlar bölümünde kullanıcılar için bir kaç özelleştirme seçeneği de barındırıyor.

Devamlı olarak hangi programın güncel sürümünün olduğunu kontrol etmek istemeyen kullanıcılar bu işlemi otomatikleştirebilmek için Software Update'e göz atmadan geçmesinler.