Playstation Cafe Yönetim Programı

Playstation Cafe Yönetim Programı

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10,426
  • DOSYA BOYUTU 0.07 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PS Programı

Playstation Cafe Yönetim Programı ile tüm masalarınızın kaydını tutabilir, detaylı raporlarla gelir hesaplayabilirsiniz.

PlayStation kafeler geçmişte olduğu gibi şimdi de popülerliklerini korumaya devam ediyorlar ancak kafe sahiplerinin müşterileri daha kolay yönetebilmek için çeşitli bilgisayar programlarına da ihtiyaçları olduğu bir gerçek. Playstation Cafe Yönetim Programı da bunlardan bir tanesi olarak hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunuluyor. Programın çok sayıda işlevi uygun bir arayüzle sunabilmesi sayesinde kafenize dair tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Gelen müşteriler için açabileceğiniz süreli ve süresiz hesapların yanında, müşterilerin talep ettikleri ek içecek ve yiyecekleri de hesaplarına kolayca ekleyebiliyorsunuz. Masa değişimi, sürenin bitimine dair uyarı gibi ek işlevler ise açılan masaların daha kolay bir şekilde yönetilebilmesini sağlıyor.

Gün sonunda veya istediğiniz bir süre aralığının sonunda raporlar almak isterseniz bunu yine uygulamanın raporlama sistemini kullanarak elde edebilirsiniz. Gelen raporlara göre fiyatlarınızda ya da çalışma şeklinizde de değişiklikler gerçekleştirebiliyorsunuz. Raporlar içerisinde kazanç hesaplama aracının da yer alması sayesinde muhasebe hesaplarınızda da kolaylıklar olacağını dikkate alabiliriz.

Masaların süreli veya süresiz olmasını masayı açtıktan sonra ayarlayabileceğiniz gibi isterseniz dondurma ya da iptal etme gibi seçenekleri de kullanabiliyorsunuz. Uygulamanın genel arayüzünde tüm araçların uygun bir şekilde yerleştirilmesi nedeniyle ilk bir kaç dakikanın ardından hemen kullanıma başlayabileceğinizi düşünüyorum.

Playstation kafe yöneticilerinin kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.