BarracudaDrive

BarracudaDrive

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 259
  • DOSYA BOYUTU 4.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Real Time Logic LLC

BarracudaDrive ile depoladığınız dosyalara herhangi bir yerden erişebilirsiniz

BarracudaDrive kullanıcılara kendilerine ait bulut tabanlı bir sunucu kurma ve bu sunucuda barındırdıkları dosyalara diledikleri yerden erişme imkanı sunan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir yerel bulut sunucu yazılımıdır.

BarracudaDrive sayesinde evinizde veya iş yerinizde kullandığınız bilgisayarınızı pratik bir şekilde dosya paylaşımı yapabileceğiniz bir sunucuya dönüştürebilmektesiniz. Sizin tarafınızdan hizmet veren bu sunucu sayesinde depoladığınız dosyalara internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan veya akıllı telefondan erişebilmeniz mümkündür.

BarracudaDrive ile dosyalarınızı paylaşıma açmak ve sunucunuzu kurmak için tek yapmanız gereken internet tarayıcısı üzerinden erişilebilen servis arayüzünde size ait bir hesap oluşturmaktır. Hizmet ile belli dosyaları paylaşıma açabileceğiniz gibi klasörleri de paylaşıma açabiliyorsunuz.

BarracudaDrive size depoladığınız dosyaları düzenlemek için de kullanışlı seçenekler sunuyor. Depolanan dosyaların üzerine sağ tuşla tıklayarak onları kilitleyebilir veya kilidini açabilir veya tamamen silebilirsiniz.

BarracudaDrive ile depoladığınız dosyaların bağlantılarını arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. BarracudaDrive genel olarak bakıldığında dosyalarınıza erişmeniz ve dosya paylaşımı yapmanız için size oldukça pratik bir çözüm sunan başarılı bir yazılımdır.