Batman: Arkham City Türkçe Yama

Batman: Arkham City Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 41,350
  • DOSYA BOYUTU 116.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyun Çeviri

Batman: Arkham City Türkçe yaması sayesinde oyunun menüleri ve diyaloglarını Türkçe olarak görebilirsiniz.

Batman: Arkham City serinin ikinci oyunu ve Batman'in kötülere karşı olan mücadelesini en iyi şekilde yansıtabilen oyunlardan birisi. Zira Batman'i yönetirken siz de onun karakterine bürünecek, maceraya kendinizi dahil olmuş olarak hissedeceksiniz. Oyunun oynanışı herkesin kolaylıkla alışabileceği ve hemen hakim olabileceği şekilde hazırlanmış. Böylece üzerinde emek sarfedilmiş bir yapımla uğraştığınızı farkedebiliyorsunuz.

Oyunun tüm atmosfer, ses ve grafik öğeleri ise macerayı biraz daha hareketli hale getiriyor denilebilir. Akıllıca düzenlenmiş seviyeler, diyaloglar ve oynanış düzeyi sayesinde kesinlikle göz atmanız gerekenlerden birisi haline geliyor. Ancak oyunun sahip olduğu İngilizce arayüz ve diyaloglar bazı kullanıcılarımız için sorun oluşturabilir.

Bu noktada OyunÇeviri ekibi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği neticesinde sizlere sunduğumuz Batman: Arkham City Türkçe yaması devreye giriyor ve oyunun tüm İngilizce bölümlerini Türkçe diline çevirme olanağı sunuyor. Dolayısıyla oynarken herhangi bir zorluk çekmeyeceğinizi garanti edebilirim. Ayrıca hikayeyi de daha iyi anlayabileceğiniz için oyundan aldığınız keyif kat ve kat artacaktır.

İndirdiğiniz dosyanın içerisindeki kurulumu çalıştırmanız yamayı uygulamak için yeterlidir.